tubeskull

Home » DİŞ ETİ SAĞLIĞI NEDİR?

Free 100% Download DİŞ ETİ SAĞLIĞI NEDİR? in MP3 music or 3GP MP4 video, this video has duration 10:55 and uploaded by the user Reyhan Elmasri on Mar 26, 2018.

Loading download links..
DİŞ ETİ SAĞLIĞI VE NEFES KALİTESİ
Nefes kalitesinin insan sağlığı üzerindeki etkisini çok iyi biliyorum ve herkese de anlatmaya çalışıyorum. Diş eti rahatsızlıklarının bütünsel sağlığımızdan öte performansımızla da bu denli ilgili olduğunu görmek şaşırtıcı. Diş Eti Hastalıkları Uzmanı Sibel Öznur Örsal bu konuda oldukça detaylı bilgiler paylaştı.
Çocuklarınızın doğru nefes aldığından emin olun. Uyurken gözlemleyin, ağzı açık uyuyorsa KBB uzmanının yanı sıra diş eti hastalıkları ya da ortodonti uzmanına kontrol ettirin. Bunların yanı sıra nefes kalitesine bakın. Yanlış nefes çocukların öğrenme performansının yanı sıra davranışlarını da olumsuz yönde etkiler.
Sigara içiyorsanız diş ve diş eti sağlığınıza daha çok özen gösterin. Çünkü sigara diş eti kanamasını engelleyerek enfeksiyon alarmını durduruyor. Bırakmak isterseniz o konuda da yardımcı olurum, ancak seçiminiz içmeye devam etmekse daha kaliteli nefesle telafi edin.
Doktorumuz “vücut bir bütün” diyor, bir yerdeki bozukluk çok başka hastalıklara neden olabiliyor. Ben de üstüne ekliyorum; “vücut sağlığınız ve duygusal sağlığınız bir bütün”. Kendimize bakmak, dişlerimizi fırçalamak için bile motivasyon gerekli. Onun için lütfen bütünsel sağlık ve zindeliğinize dikkat edin. Kendinize çok iyi bakın, çünkü siz çok değerlisiniz😊
www.reyhanelmasri.com
duygusaldetoks_ sosyal medya hesaplarımı takip etmeyi unutmayın:)

Related Videos