tubeskull

Home » Портрет молодої християнки та церковна мода. Марічка Галюк.

Free 100% Download Портрет молодої християнки та церковна мода. Марічка Галюк. in MP3 music or 3GP MP4 video, this video has duration 17:10 and uploaded by the user ТрансСвітове Радіо on May 3, 2019.

Loading download links..
Сьогоднішня тема нашого відео – мода, церковна мода.
Наша гостя Марічка Галюк – християнка, блогер, інфлюенсер, засновниця мотиваційного руху «Портрет молодої християнки», дружина і мама.

Instagram Марічки: https://www.instagram.com/m...

Довга спідниця і хустка – це обов’язковий атрибут християнки? Чи можна жінці користуватися макияжем і прикрасами? Що обрати: моду чи класику? Що є справжньою красою християнки?
Марічка розповість про рух «Портрет молодої християнки». Що це? Якій основний меседж цього руху, з яких компонентів він складається? Чи може він бути допомогою для жінки-християнки?

Запрошуємо вас до обговорення цієї делікатної теми…

_______________________________________________________________

Посилання на спільноту у Viber: https://goo.gl/3Y9kqE
Сайт ТСР: http://twr-ua.org/

Он-лайн радіо: http://goo.gl/d4l6e1

Ми у соцмережах:
Facebook https://www.facebook.com/tw...
Instagram https://goo.gl/5rvktt
SoundCloud https://soundcloud.com/twr-ua

Підтримати ТСР фінансово: https://goo.gl/PD5qDH

================ ПРО КАНАЛ ================

Привіт! Це YouTube канал ТрансСвітового Радіо в Україні, однієї з найбільший християнських радіомовних мереж світу. Сьогодні ми не зосереджені лише на радіо ефірі. Багато людей знають нас, як християнське радіо, але насправді сьогодні ТСР виглядає дещо інакше. За останні декілька років нами було відкрито декулька нових напрямків служіння, що дозволяють говорити про ТСР, не лише як про радіо, але про медіа ресурс. Саме тому вже більше двох років створюємо відеоконтент. Приєднуйтесь до наших підписників!

Чекаємо на ваші думки у коментарях! За будь яких питань пишіть нам [email protected]

Related Videos

Show more