tubeskull

Home » Душеопікунство за чашкою чаю. Серце і совість.

Free 100% Download Душеопікунство за чашкою чаю. Серце і совість. in MP3 music or 3GP MP4 video, this video has duration 4:32 and uploaded by the user ТрансСвітове Радіо on Jun 12, 2019.

Loading download links..
Серце і совість.

Хто ми є і чому реагуємо саме так? Серія цих коротких бесід має за мету допомогти проаналізувати свій внутрішній стан, почуття які наповнюють серце, причини негативних реакцій. А також запропонувати можливість навчитися реагувати по-іншому, в результаті кардинальних змін на рівні серця, які відбуваються після особистої зустрічі з Богом.

_______________________________________________________________

Посилання на спільноту у Viber: https://goo.gl/3Y9kqE
Сайт ТСР: http://twr-ua.org/

Он-лайн радіо: http://goo.gl/d4l6e1

Ми у соцмережах:
Facebook https://www.facebook.com/tw...
Instagram https://goo.gl/5rvktt
SoundCloud https://soundcloud.com/twr-ua

Підтримати ТСР фінансово: https://goo.gl/PD5qDH

================ ПРО КАНАЛ ================

Привіт! Це YouTube канал ТрансСвітового Радіо в Україні, однієї з найбільший християнських радіомовних мереж світу. Сьогодні ми не зосереджені лише на радіо ефірі. Багато людей знають нас, як християнське радіо, але насправді сьогодні ТСР виглядає дещо інакше. За останні декілька років нами було відкрито декулька нових напрямків служіння, що дозволяють говорити про ТСР, не лише як про радіо, але про медіа ресурс. Саме тому вже більше двох років створюємо відеоконтент. Приєднуйтесь до наших підписників!

Чекаємо на ваші думки у коментарях! За будь яких питань пишіть нам [email protected]

Related Videos

Show more